Event Ninja - eventy, pořádání firemních akcí, konference
Získat nabídku

Table mapping. Překvapte hosty vaší galavečeře

22.1.2019 | Autor: Daniel Pomije

Je skvělé příběh slyšet, ale je to nesrovnatelné s tím, zažít něco na vlastní oči. Videomapping dokáže oživit statické objekty, převléct je do nových tvarů a barev, vytvořit iluzi morfování, změn tvarů a perspektiv. A tablemapping dokáže tuto iluzi vytvořit na stole se založeným nádobím, přímo pod nosem hostů vaší večeře.

Table mapping, jak z názvu plyne, je vhodný při galavečeřích nebo eventech, kde hosté sedí u stolů. Běžná gala večeře vypadá tak, že lidi spolu sedí u kulatých stolů nebo dlouhých tabulí v počtu 8-10 osob.

Galavečeře mají zpravidla další program, například hudební vystoupení., záleží na formátu. Může jít o formální galavečeře, kdy se zakončuje nějaká oficiální nebo firemní akce, nebo je večeře součástí firemního večírku, na kterém se vyhlašují nějaké ceny.

Co je to tablemapping?

Tablemapping je oživení večera vizuálním zážitkem, kdy se příběh pomocí video mappingu odehrává na ploše stolu a na inventáři na stole, talířích, příborech, skleničkách, ubrouscích, které jsou rozmístěné v přesných tvarech.

Galavečeře se skládá ze 3 chodů, před každým chodem se promítá jedna část příběhu. Usadíte se, moderátor vás přivítá a v tento okamžik byste čekali, že číšníci začnou přinášet jídlo. Místo toho se v sále sešeří a příjemný hlas vás z reproduktorů začíná připravovat na to, co vás čeká.

Najednou ožívá váš stůl. Talíře ožívají barvami, tvary a ornamenty. Po stole se začínají prohánět miniaturní kuchaři, kteří na vašem talíři otevřou tajná dvířka, ze kterých začínají tahat suroviny.

Můžete vyprávět příběh vaší firmy, něco související s vaším eventem, nebo vyprávíte příběh týkající se lokace, na které gala večeře probíhá.

Sledujte naše sítě

Připravujete vlastní event a potřebujete pomoci?

Vyplňte následující formulář s dotazem nebo s poptávkou, která se týká přípravy a pořádání Vaší firemních akce, společenské akce nebo konference. Nejpozději během dvou pracovních dní se Vám ozvu zpět.

Mohlo by vás také zajímat

Pokud se Vám tento obsah líbí, sdílejte ho svým přátelům
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram