Reference Event Ninja

Za posledních 10 let jsem osobně jako produkční realizoval více než 100 eventů všeho druhu pro následující seznam klientů převážně v ČR, ale i na Slovensku, v Německu, Rakousku a Polsku. Pro některé z nich pracuji dlouhodobě i na více značkách najednou. Běžně komunikuji v angličtině nebo němčině ze zahraničními zadavateli, kteří organizují firemní akce v České republice.

Klienti na mně mohou nechat kompletní produkci od vytváření konceptu a hledání vhodné lokace, až po naplánování a supervizi technického řešení a audiovizuální techniky. Obvykle v rámci konceptu rovnou navrhuji stage design a dekorace. Stejně tak i výrobu speciálních video obsahů, postavení multimediálních vystoupení a technologií na klíč.

Akce realizuji sám s týmem mých produkčních a osvědčených subdodavatelů. Samozřejmostí jsou klasické služby jako je zajištění moderátora, zábavných programů, performancí a show, výběr a realizace cateringu, zajištění dopravy, organizace hostesek, příprava kostýmů, dárků pro hosty a zajištění fotografa nebo natáčení videa z akce.

Spokojení klienti se mi vrací a doufám, že budete dalším z nich.

 

Pro koho jsem pracoval

Absolut, Adidas, ALCON, AUTO TUKAS, Ballantines Brazil, Bison&Rose, Burn, CBC Brazil, CHEMISTRY GALLERY, CSOB, CZUB, Deutsche Leasing, HAVAS, Herbalife, HUAWEI, MOTOROLA, NIX, NORDISK, PIONEER INVESTMENT, QATAR AIRWAYS, RFE/RL, SAP, Sellier&Bellot, T-Mobile, THE MOVING HEADS, THORNEHOPE, TRASK, ZENTIVA

 

Připravujete event a potřebujete pomoci?

Vyplňte následující formulář s dotazem nebo s poptávkou, která se týká přípravy a pořádání Vaší firemních akce, společenské akce nebo konference. Nejpozději během dvou pracovních dní se Vám ozvu zpět.

Kontaktní formulář
Napište Váš dotaz nebo poptávku
Sending