Event Ninja - eventy, pořádání firemních akcí, konference
Získat nabídku

Reference Event Ninja

Za posledních 10 let jsem osobně jako produkční realizoval více než 100 eventů všeho druhu pro následující seznam klientů převážně v ČR, ale i na Slovensku, v Německu, Rakousku a Polsku. Pro některé z nich pracuji dlouhodobě i na více značkách najednou. Běžně komunikuji v angličtině nebo němčině ze zahraničními zadavateli, kteří organizují firemní akce v České republice.

Klienti na mně mohou nechat kompletní produkci od vytváření konceptu a hledání vhodné lokace, až po naplánování a supervizi technického řešení a audiovizuální techniky. Obvykle v rámci konceptu rovnou navrhuji stage design a dekorace. Stejně tak i výrobu speciálních video obsahů, postavení multimediálních vystoupení a technologií na klíč.

Akce realizuji sám s týmem mých produkčních a osvědčených subdodavatelů. Samozřejmostí jsou klasické služby jako je zajištění moderátora, zábavných programů, performancí a show, výběr a realizace cateringu, zajištění dopravy, organizace hostesek, příprava kostýmů, dárků pro hosty a zajištění fotografa nebo natáčení videa z akce.

Spokojení klienti se mi vrací a doufám, že budete dalším z nich.

Pro koho jsem pracoval

Absolut, Adidas, ALCON, AUTO TUKAS, Ballantines Brazil, Bison&Rose, Burn, CBC Brazil, CHEMISTRY GALLERY, CSOB, CZUB, Deutsche Leasing, HAVAS, Herbalife, HUAWEI, MOTOROLA, NIX, NORDISK, PIONEER INVESTMENT, QATAR AIRWAYS, RFE/RL, SAP, Sellier&Bellot, T-Mobile, THE MOVING HEADS, THORNEHOPE, TRASK, ZENTIVA

Připravujete vlastní event a potřebujete pomoci?

Vyplňte následující formulář s dotazem nebo s poptávkou, která se týká přípravy a pořádání Vaší firemních akce, společenské akce nebo konference. Nejpozději během dvou pracovních dní se Vám ozvu zpět.

Pokud se Vám tento obsah líbí, sdílejte ho svým přátelům
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram